EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154613_211.jpg
  • Мерач на профилот
  • Мерач на профилот

Мерач на профилот

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Брз и лесен начин за копирање на незгодни форми
  • Користејќи индивидуално напнатост
  • Пластични сечила со ниско триење
  • Идеално за обложување, позадина, поставување килим, винил и ламинат
  • Големина: 254 mm (10 “)
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи