EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154652_360.jpg

Фрут Рејк

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Дизајниран со ергономски мек зафат
  • Собрани со две волфрамски карбид лопати
  • За помал спој, отстранете го едното сечило од гребло гребло
  • Ножеви за замена на располагање
  • За отстранување на стара и обезцветен инјекциска смеса и заптивната смеса
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи