EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154801_488.jpg

Инјекциска смеса за гребло

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Сечила 2 x во карбид волфрам

За употреба со BIHUI Grout Rake

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи