EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

 • /upfile/2020/01/14/20200114154859_129.jpg

Комплет за поправка на силиконски и заптивки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
 • Опис
 • Завршни профили со 3R (1 / 8R) и 6R (1 / 4R)
 • Монтажа за касета
 • Silicone and sealant removing knives
 • Брз и лесен за употреба и чист
 • Дизајниран за совршен уреден финиш
 • Идеално за бањи, тушеви, базени и балкони итн.

Вклучувајќи

 • 1 x нож за отстранување на инјекциска смеса и заптивната смеса
 • 1 x млазница за фугирање да се прицврсти на кертриџот
 • 1 x помазна инјекциска смеса и заптивната смеса
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи