EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114154953_217.jpg

Апликатор за силиконски триаголник

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Лесен за употреба, нема потреба од лепење или маскирање на споеви

Дизајниран за обликување на силиконски заптив за совршен уреден финиш

Идеално за бањи, тушеви, сливови, прозорски прагови, аквариуми и балкони итн

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи