EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114155051_304.jpg

Комплет за примена на силикони 2 парчиња

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Идеално за бањи, тушеви, сливови, прозорски прагови, аквариуми и балкони итн

Лесна за употреба алатка, нема потреба од ленти или маскирање на зглобовите

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи