EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114155137_590.jpg
  • Комплет за примена на силикони 4 парчиња
  • Комплет за примена на силикони 4 парчиња

Комплет за примена на силикони 4 парчиња

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Лесен за употреба, нема потреба од лепење или маскирање на споеви
  • Дизајниран за обликување на силиконски заптив за совршен уреден финиш
  • Finishing profiles in 0R,2R,3R,4R,5R,6R,8R,10R,12R,14R,20R
  • Идеално за бањи, тушеви, сливови, прозорски прагови, аквариуми и балкони итн
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи