EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114155235_541.jpg

Сопственик на плочки за подножје

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Тројна моќност - ист напор

Комфор за рачка

Не се лизга и ергономски

Карбид бакшиш

Максимална дебелина на плочката 12мм

Идеално за неправилни парчиња керамички и порцелански плочки 

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи