EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114155408_978.jpg

Кршеница на плочки

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Алатка за двојна намена за сечење и кршење на мали wallидни плочки

Тркало од карбид, метална конструкција

Големина: 210мм

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи