EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /upfile/2020/01/14/20200114155533_323.jpg

Влошки за кожни колена

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Мека и широка лента

Едноличен кабел за прицврстување на предниот дел на велкро

Кој се мие

Долгорочните

Облечете со шорцеви удобно

Неопренови од премиум одделение

Перницата за пена со затворена ќелија нема да дупне или да истекува како гел-влошки

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи