EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /img/tpr-knee-pad.jpg
  • Професионална подлога за колена TPR
  • Професионална подлога за колена TPR

Професионална подлога за колена TPR

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис
  • Водоотпорен и анти-лизгачки инженерски ПВЦ / TPR капак
  • Изработено од крпа за дишење и ткаенина од оксфорд
  • Издржливо армирано шиење и дополнително јадро од пена
  • Меко јадро од гел и дебело перническо јадро од пена обезбедува врвна заштита.
  • Лесен и безбеден систем за прицврстување на велкро
  • Заштитува од ноктите, завртките, стаклото и остатоците
Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи