EN

Почетна / Производи / Рачни алатки и додатоци

  • /img/gel_knee_pads.jpg

Влошки за колена на колена

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Јадро од пена за максимално амортизирање

Капак за гел за дополнителна удобност

Велкро ленти и клип за притисок за поголема безбедност

Ергономски дизајн

Со голема стабилност, спречување на замор на лигаментите и тетивите

Една големина одговара на сите

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи