EN

Почетна / Производи / Мелење и полирање

  • /upfile/2020/01/14/20200114171304_249.jpg

Турбо тркало со тркала

големина
Потребна е големина!
Боја
Потребна боја!
  • Опис

Подготовка на површина од бетон и подот

Брзо, ефикасно мелење

Нежните финиш

Големина: 125мм

Користете со BIHUI кофа за чистење на прав

Придружи се на нашиот список за испраќање

Доколку сакате да добиете ажурирања и најнови вести за лансирањето на нашите производи