EN

Ballina / Lajme & Ngjarje / Ngjarje

Kategoritë

Ngjarjet e fundit

 • Ngjarje, Lajmet e fundit, Lajme & Ngjarje
  BIHUI në MITEX 2019
  Rental:Pavijoni Nr 2-8. Expocentre Fairgrounds, Moskë
  Kur:2019/11/5 - 2019/11/8

  BIHUI pati një shfaqje të suksesshme në Moskë, Rusi nga 5 deri në 4 Nëntor 2019.12.19 Gama e mjeteve tona me format të madh ishte aq e bukur sa tërhoqi shumë vizitorë dhe blerës.

  Shiko Detail
Ballina I mëparshëm 1 Tjetër i fundit - Total 1 1 regjistron Faqja e tanishme / Total 1 10 për faqe
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë