EN

Fillimi / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /img/grinding-dust-extractor.jpg
  • Nxjerrës pluhuri bluarës
  • Nxjerrës pluhuri bluarës
  • Nxjerrës pluhuri bluarës
  • Nxjerrës pluhuri bluarës

Nxjerrës pluhuri bluarës

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Availableshtë në dispozicion në 125 mm dhe 180 mm

Me lidhje universale për mulli këndesh

Bllokim i shpejtë i lëshimit

Evakuimi i shpejtë i pluhurit

Adapter gome për pastrues vaksinash

Udhëzues i luajtshëm për bluarje në mur

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë