EN

Fillimi / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /upfile/2020/01/14/20200114171532_753.jpg
  • Rrota Prerëse dhe Bluarje e Diamantit të Kondicionuar me Vakum
  • Rrota Prerëse dhe Bluarje e Diamantit të Kondicionuar me Vakum
  • Rrota Prerëse dhe Bluarje e Diamantit të Kondicionuar me Vakum
  • Rrota Prerëse dhe Bluarje e Diamantit të Kondicionuar me Vakum

Rrota Prerëse dhe Bluarje e Diamantit të Kondicionuar me Vakum

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Kupë inovative me shumë qëllime diamanti

Projektuar për pllaka përfundimi: bevelling, prerje të vogla, bluarje, rrumbullakosje dhe formimin e skajeve dhe qoshet

Mund të përdoret me çdo mulli standard M14

Nuk ka nevojë për adaptorë

Size: 125mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë