EN

Ballina / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /upfile/2020/01/14/20200114171707_318.jpg
  • Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar
  • Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar
  • Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar
  • Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar
  • Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar

Rrota e prerjes dhe bluarjes së diamantit të elektrizuar

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Kupë inovative me shumë qëllime diamanti

Projektuar për përfundimin e pllakave: prerja, prerjet e vogla, bluarja, rrumbullakimi dhe formimi i skajeve dhe qosheve

Mund të përdoret me çdo mulli standard M14

Nuk ka nevojë për adaptorë

Size: 125mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë