EN

Ballina / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114172148_850.jpg

Blade Diamante Super e hollë Turbo

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Përdorni lagësht / thatë

Përdorni me bluarje këndore

Thellësia e prerjes 25 mm

I pershtatshem per porcelan dhe pllaka te forta

Size: 125mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë