EN

Ballina / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /upfile/2020/01/14/20200114172413_318.jpg
  • Pads për lustrim Diamanti
  • Pads për lustrim Diamanti
  • Pads për lustrim Diamanti
  • Pads për lustrim Diamanti

Pads për lustrim Diamanti

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Madhësia: 4 "(# 50 # 200 # 800 # 1500

Mbarim i mprehtë, i qëndrueshëm, mirë

E shkëlqyeshme për lustrim të sipërfaqeve të sheshta dhe skajeve të pjerrëta

Dizajni i jastëkut me ngjyra të lehta 

Veçanërisht ideal për pllaka qeramike me ngjyra të bardha dhe të lehta dhe materiale të tjera

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë