EN

Ballina / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /img/polishing-pad-holder.jpg
  • Mbajtës i shufrës për lustrim
  • Mbajtës i shufrës për lustrim
  • Mbajtës i shufrës për lustrim

Mbajtës i shufrës për lustrim

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Madhësia: 4 " 

Fije M14 në mulli këndi

Lidhja Velcro me jastëk për lustrim

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë