EN

Ballina / Produkte / Bluarje & Lustrim

  • /img/diamond-hand-pad.jpg
  • Tavolinë dore Diamanti
  • Tavolinë dore Diamanti

Tavolinë dore Diamanti

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Për skajet dhe sipërfaqet e bluarjes së lagësht dhe të thatë

I përshtatshëm për pllaka, pllaka, mermer dhe xham

Përdorni të gjithë sipërfaqen e diamantit për rezultatet më të mira

Në dispozicion në # 60-120-200-400

Madhësia: 55 x 95 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë