EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114172800_590.jpg

Ndryshim i shpejtë Bit Stërvitje Diamanti

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Përdorni me stërvitje pa tela

Madhësia në dispozicion nga 5 mm deri 20 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë