EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114172911_420.jpg

Bit elektrik i stërvitur me diamant

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

I përshtatshëm për shpimin e porcelanit, mermerit, granitit, qelqit dhe travertinës

Për të maksimizuar performancën, sigurohuni që stërvitja të jetë ftohur me ujë

Madhësia e ujësjellësit nga 5 mm në 120 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë