EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114172943_758.jpg

Udhëzues Universal

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Jastëk thithës me cilësi të lartë për gjetjen e vrimave
  • Integruar me pllakë çeliku për shpime precize
  • Material ABS me dorezë najloni komoditeti
  • I përshtatshëm për madhësi shpimi në 4,5,6,8,10,12,14 mm
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë