EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114173028_265.jpg
  • Udhëzues për stërvitjen e pllakave

Udhëzues për stërvitjen e pllakave

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Stainless steel

Me çelës gjashtëkëndësh

Jastëk gome

I përshtatshëm për stërvitje nga 6-40 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë