EN

Ballina / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114173120_929.jpg
  • Mulliri i Diamantit 2-38 mm

Mulliri i Diamantit 2-38 mm

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Madhësia: 2-38mm

Grit mesatar

Lloji konik me fill M14

Për zmadhim apo edhe vrimat pas shpimit

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë