EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114173156_777.jpg
  • Mulliri i Diamantit 20 mm

Mulliri i Diamantit 20 mm

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Madhësia: 20 mm
  • Grit mesatar
  • Fije M14
  • Për zmadhim ose edhe vrima pas shpimit
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë