EN

Ballina / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

  • /upfile/2020/03/04/20200304144643_496.jpg
  • Kupë thithëse me vakum 8 "me njehsor
  • Kupë thithëse me vakum 8 "me njehsor

Kupë thithëse me vakum 8 "me njehsor

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

 

Capacity Kapaciteti ngritës 120 Kg
Me monitor të presionit
Rubber Gome e qëndrueshme me shumë nivele
Handle Dorezë çeliku e rëndë dhe tub bronzi
Action Veprimi i pompës dhe leva e lëshimit të shpejtë
◢ Ideale për porcelan ose gur të madh, pllaka dhe qelqi
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë