EN

Ballina / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/03/04/20200304150435_468.jpg
  • Kuti pluhuri me shumë qëllime

Kuti pluhuri me shumë qëllime

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
  • blublu
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Shkarkime

 

I përshtatshëm për shpime dhe prerje
Hole Vrimë pluhuri që lidhet me makinën e vaksinës
Door Dera e plehrave të pluhurit nën të
Handle Dorezë e butë për bartje të lehtë
Weight Pesha e lehtë dhe struktura e ngurtë
Area Zona e punës 500 x 350 x 62 mm 
Titulli
shkarkim provash Shkarko
provë për 2 Shkarko
testi abc Shkarko
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë