EN

Ballina / Lajme & Ngjarje

Kategoritë

Ngjarjet e fundit

BAU 2021

Time: 2020-08-10 Klikime:
Ekspozita e Materialeve të Ndërtimit në Munich BAU 2021

BIHUI është mirënjohës që ju ftoj të vizitoni kabinën tonë në BAU 2021.


Ejani dhe bashkohuni BIHUI nga 11 - 16 Janar 2021 për një lidhje fantastike! 

 

Faqja e mëparshme: BIG 5 Dubai 2021

Faqja tjetër: Asnjë

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë