EN

Ballina / Lajme & Ngjarje / Lajme

Kategoritë

Ngjarjet e fundit

Panairi EISENWARENMESSE 2021

Time: 2020-01-13 Klikime:

BIHUI është mirënjohëse të ju ftoj të vizitoni kabinën tonë në Panairin EISENWARENMESSE 2021.

Ejani dhe bashkohuni BIHUI nga 21 - 24 Shkurt 2021 për një lidhje fantastike! 

Ne po presim për ju në Salla 10.1A-068


Faqja e mëparshme: Asnjë

Faqja tjetër: Asnjë

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë