EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

  • /upfile/2020/01/13/20200113171407_792.jpg
  • Shporta e transportit
  • Shporta e transportit
  • Shporta e transportit
  • Shporta e transportit

Shporta e transportit

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Shkarkime

Zgjidhja ideale për të lëvizur pllaka me format të madh prej guri prej porcelani në depo, vendet e instalimit që ofrojnë një zonë pune për të aplikuar ngjitësin.

Falë katër castors gome (të mbyllur) të pozicionuar në secilin cep, krijohet kontroll i shkëlqyeshëm i lëvizjes dhe drejtimit plus që e bëjnë atë jashtëzakonisht të qëndrueshëm.

Max. Ngarkesa: 280 kg (617 lbs)

I përshtatshëm për të shfaqur madhësinë e pllakave deri në 3.2x1.6M

Titulli
Manuali i shportës së transportit Shkarko
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë