EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

 • /img/electric-cutting-system-27.jpg
 • Sistemi elektrik i prerjes
 • Sistemi elektrik i prerjes

Sistemi elektrik i prerjes

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
 • Përshkrim

Sistemi elektrik i prerjes

 • CE aprovuar makinë prerëse elektrike, 1,500W, 230V / 50Hz, 13000RPM.
 • I përshtatshëm për prerjen e madhësisë së pllakave deri në 3.2M; Shina në madhësi 1.4M dhe 0.8M për pllaka të ndryshme.
 • E veçuar me prerje 90degree dhe 45degree.
 • Prerje e thatë me kapuç nxjerrës pluhuri dhe përshtatës në makinën vakum.
 • Max. Thellësia e prerjes 14 mm.
 • Binarët e pajtueshëm me sistemin e prerjes manuale. Dy sistem, Një hekurudhor.

duke përfshirë:

 • 2 x Premium prerëse 125mm
 • 3 x alumini për fiksimin e filxhanit
 • Kapës 2 x F për fiksimin e hekurudhës
 • Paketuar në kuti plastike dhe çanta mjeti për ruajtje
 • Aksesorë duke përfshirë çelësin 3 copë, furçën e karbonit 1set, përshtatësin gome 1 copë

 

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë