EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

  • /upfile/2020/01/13/20200113172950_247.jpg

Kupa e thithjes me vakum 6 me detyrë të rëndë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Kapaciteti ngritës 100Kg

Dorezë çeliku e rëndë dhe tub bronzi

Veprimi i pompës dhe leva e lëshimit të shpejtë

Ideale për pllaka prej porcelani ose guri të madh dhe qelqi

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë