EN

Ballina / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/13/20200113173101_933.jpg
  • Kupë thithëse plastike e qëndrueshme

Kupë thithëse plastike e qëndrueshme

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Kapaciteti i ngritjes: 35 kg
  • Kupa e thithjes së gomës
  • Ideale për mbajtjen e pllakave qeramike, mermer dhe qelqi
  • Para përdorimit, sigurohuni që sipërfaqja të jetë e pastër dhe e lëmuar
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë