EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

  • /upfile/2020/01/13/20200113173458_149.jpg

Rrahës pllakash dridhjeje

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Kompakt dhe peshë e lehtë që lejon pozicionimin e pllakës përmes filxhanit të thithjes, veprimi i dridhjes heq flluskat e ajrit të mbetur kur bllokohet në mes të pllakës dhe ngjitësit.

Intensiteti i dridhjes është i rregullueshëm në tre frekuenca të ndryshme.

  • Lithium Battery
  • Tensioni 16.8V
  • Koha e tarifimit: Orari i 2
  • Treguesi i jetës së baterive
  • Max. Heqje: 30 kg
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë