EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

 • /upfile/2020/01/13/20200113173659_984.jpg

Rrahës pllakash manual

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
  Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • Zhdukni ajrin nga nën tjegull
  • Grip i butë
  • Llambë gome me detyrë të rëndë
  • Madhësia: 355 x 146 mm
  Bashkohuni me listën tonë të postës

  Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë