EN

Fillimi / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/13/20200113173759_972.jpg

Mbrojtës i qoshes së pllakave

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

4 copë për paketë

Materiali PP mund të përdoret shumë herë

I përshtatet çdo pllake madhësie

Rrëshqet lehtë dhe mbetet i sigurt në cepin e pllakës

Shmangia e dëmtimit të mundshëm të pllakave

6, 8, 10 mm në dispozicion 

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë