EN

Fillimi / Produkte / Mjete për pllaka me format të madh

  • /upfile/2020/01/13/20200113173901_982.jpg
  • Thithja elektrike me vakum
  • Thithja elektrike me vakum

Thithja elektrike me vakum

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Projektuar për profesionistët, teknologjia e ngritjes e asistuar nga vakuumi transformon metodën tradicionale të ngritjes së rëndë.

Pesha e lehtë dhe kapaciteti i lartë i vaksinës

Gama e gjerë e aplikimit: Heqje për xham, mermer, material guri, dru, material metalik, etj.

Jetëgjatësia është të paktën 3000 orë (Pa përfshirë pjesën e veshjes së shpejtë)

Vazhdimi i punës për 8.5 orë

  • Voltage: 14.8V
  • Koha e tarifimit: 1 orë
  • Max. Heqje: 70 kg
  • Set Përfshinë 2 Bateri
  • Treguesi i jetës së baterive
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë