EN

Ballina / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

  • /img/multi-size-spacer-76.jpg
  • Hapësira me pllaka me shumë madhësi
  • Hapësira me pllaka me shumë madhësi

Hapësira me pllaka me shumë madhësi

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

50 copë për qese zip

Ideale për pllaka muri dhe dysheme

Madhësia 1,2,3,4 mm në një

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë