EN

Fillimi / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

  • /img/plastic-roto-wedge-spacer.jpg
  • Spacer plastike Roto Wedge
  • Spacer plastike Roto Wedge
  • Spacer plastike Roto Wedge
  • Spacer plastike Roto Wedge

Spacer plastike Roto Wedge

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • 50 copë për qese ribotimi
  • 1-13.3 mm i rregullueshëm
  • Reusable
  • Ideale për pllaka muri
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë