EN

Fillimi / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

  • /upfile/2020/01/14/20200114142633_248.jpg

Hapësira të pllakave të tipit kryq

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • 250 copë për qese zip
  • Spacer kryq profesional i këmbës së gjatë
  • E fortë dhe e vështirë për një vijë të barabartë fino
  • Për pllaka muri dhe dysheme me hapësirë ​​të barabartë
  • Në dispozicion në 1,2,3,5 mm
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë