EN

Fillimi / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

  • /upfile/2020/01/14/20200114142710_225.jpg

Hapësira e pllakave të tipit T

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim
  • 250 copë për qese zip
  • Këmbë e gjatë spacer profesional
  • E fortë dhe e vështirë për një vijë të barabartë fino
  • Për pllaka muri dhe dysheme me hapësirë ​​të barabartë
  • Madhësia në dispozicion në 2,3,4,5 mm 
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë