EN

Ballina / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

 • /upfile/2020/01/14/20200114143050_557.jpg
 • Pllaka e nivelit të pllakave BASELEVEL

Pllaka e nivelit të pllakave BASELEVEL

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
 • Përshkrim
 • Pincë për nivelim të dyshemesë me vendosje të rregullueshme për pllaka me trashësi të ndryshme. 
 • Ndërtim çeliku me mbrojtje të veshur plastike që parandalon kruarjen e pllakave.
 • Saktësia e përmirësuar dhe shpejtësia e instalimit.
 • Aplikues i rregullueshëm tërheqje.
 • E përkryer për të gjitha llojet e pllakave.
 • Thellësia maksimale e punës 12 mm.
 • Linjat konservuese konsistente.
 • Ideale për mure dhe lule.
Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë