EN

Fillimi / Produkte / Sistemi i nivelimit të pllakave

  • /upfile/2020/01/14/20200114143209_308.jpg
  • Dozeri i heqjes së nivelit

Dozeri i heqjes së nivelit

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Gjatësia 1.4M

Katër rrota dhe dorezë bashkëshortore

Ideale për heqjen e T ALL GJITHA llojeve të ndarësit të nivelit dhe pykës nga linja e grintave të pllakave

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë