EN

Ballina / Produkte / Vegla dhe aksesorë dore

  • /upfile/2020/01/14/20200114143244_582.jpg

Qese vegla 20 "

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Size: 51 x 26 x 30cm

Xhepa individuale 16 copë

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë