EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114145342_900.jpg

Mikser 1200W

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Fuqia : 1200W / 230v / 50HZ / 2.5A

Shpejtësia 150-300RPM / 300-650RPM

Gjatësia e dorezës 300 mm, gjatësia e vozitjes 600 mm X M14

Përzierja maksimale e ngarkesës 40L

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë