EN

Fillimi / Produkte / Mjetet e prerjes dhe përzierjes

  • /upfile/2020/01/14/20200114145904_107.jpg

Shami për përzierje me kthesë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Doreza çeliku M14 me varen metalike

I zinkuar

I përshtatshëm për llaç, ngjitës pllakash, suva, mallë dhe përbërës mbushës

140 x M14 x 600 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë