EN

Fillimi / Produkte / Mistri & noton

  • /upfile/2020/01/14/20200114151901_523.jpg

Mistri i mbërthyer me butë të butë

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Doreza e konturuar përmirëson kontrollin dhe komoditetin

Dorezë e lidhur në teh me 6 thumba të salduara

Teh çeliku pranveror me cilësi 0.6 mm

Në dispozicion të ndryshme

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë