EN

Fillimi / Produkte / Mistri & noton

  • /upfile/2020/01/14/20200114152105_675.jpg
  • Mistri i vlerësuar

Mistri i vlerësuar

Masat
Madhësia e kërkuar!
Ngjyra
Kërkohet ngjyra!
  • Përshkrim

Steelelik karboni me forcë të lartë

Grip i butë

Madhësia: 200 mm

Bashkohuni me listën tonë të postës

Nëse dëshironi të merrni azhurnime dhe lajmet më të fundit të lëshimit të produktit tonë